<oembed><version>1.0</version><provider_name>Chiyoda Kohan (Thailand) Co.,Ltd.</provider_name><provider_url>https://www.chiyodakohan.co.th/th/</provider_url><author_name>Chiyoda Kohan</author_name><author_url>https://www.chiyodakohan.co.th/th/author/mewebadmin/</author_url><title>Tohken: THIR-6000B (2D Imager)[Discontinue]</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="H6FZptYkCs"&gt;&lt;a href="https://www.chiyodakohan.co.th/th/tohken-thir-6000b-2d-imagerdiscontinue/"&gt;Tohken: THIR-6000B (2D Imager)[Discontinue]&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://www.chiyodakohan.co.th/th/tohken-thir-6000b-2d-imagerdiscontinue/embed/#?secret=H6FZptYkCs" width="600" height="338" title="&#x201C;Tohken: THIR-6000B (2D Imager)[Discontinue]&#x201D; &#x2014; Chiyoda Kohan (Thailand) Co.,Ltd." data-secret="H6FZptYkCs" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script type="text/javascript"&gt;